Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségem van még az...

Milyen lehetőségem van még az állatorvosira?

Figyelt kérdés

Igen nagy hátrányból indulnék.

Egy kérdést nem érintő szakmám és egy sima, középszintű érettségim van emelt nélkül. 23 éves vagyok.

El lehet ezzel még indulni ilyenkor?

A mostani képzettségem tudom, hogy nem megfelelő.


Állatorvosi asszisztenshez mi szükséges?



2023. jún. 24. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos akarsz lenni, de akkor arra feküdj rá és ne pazarold az időd asszisztensire
2023. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosihoz le kell tenned az emelt biosz-kémia érettségit, méghozzá legalább 80% körüli eredményt kell elérned rajtuk ha nem szeretnél 1,5 milliót fizetni havonta. Illetve angol/német C1-es nyelvvizsga se fog ártani jövőre, mert az egyetem által szervezett szóbeli csak 60 pontot fog érni és az emeltek után már nem fognak plusz pontot adni.


Állatorvosi asszisztensihez viszont csak érettségi bizonyítvány kell, meg persze a tandíj ára.

2023. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az asszisztensi arra az esetre merült fel, ha az orvosi esélytelen lenne ilyen kiindulással.


A kérdés viszont az, hogy milyen lehetőségeim vannak így?

2023. jún. 24. 15:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh, közben jött egy válasz. Az egyesre reagáltam ez előbb.
2023. jún. 24. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Jav,: 1,5 milliót fizetni félévente*
2023. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!