Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakmát lenne érdemes...

Melyik szakmát lenne érdemes tanulnom középiskolában, amivel később biztos megélhetésem lesz?

Figyelt kérdés
Jövőre felvételizek, és igazából nem tudom milyen szakra kéne jelentkeznem. Mindenképp szakközépbe vagy technikumba szeretnék jelentkezni, mert sokkal biztosabbnak érzem ha úgy kerülök ki az életbe hogy van egy szakmám. Úgy érzem a kommunikációs és tárgyaló képességeim jók, igyekszem igényesen megválogatni a szavaimat. Sok hobbim van, például a fotózás, a zenékkel való foglalkozás (mixelés) de nem érzem úgy hogy bármelyikből is megtudnék élni később. Megköszönném ha konkrét iskolákat is tudnátok írni, előnyben a Csepel-szigeti és Budapest déli részén lévő iskolák. Ha valamit kihagytam volna, nyugodtan jelezzétek!

2023. júl. 29. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskolákat nem tudok mondani 😞,de



Fodrász

Ügyvéd

Asztalos

Villanyszerelő

Ács

Könyvelő

Jogász


( Nem tudom,hogy fiú/ lány vagy)


Amúgy dicséretes,hogy előre gondolkozol,hiszen olyan pályát akarsz,amiből megtudsz élni

A mai fiatalok sajnos már nem ilyenek- tisztelet a kivételnek ☝️


Remélem találsz megfelelő iskolát,és sok sikert a felvételihez! Ne izgulj,menni fog ❤️

2023. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (ui:fiú vagyok, ez valahogy lemaradt)
2023. júl. 29. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a technikum. Műszaki egyetemen végeztem, akik technikusiról jöttek azoknak az első évben hatalmas előnyük volt hozzám képest, aki gimit végzett... Utólag biztos, hogy nem gimibe mentem volna.
2023. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Informatika irányba mennék a helyedben mindenképp
2023. júl. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!