Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miert szamitottak duplan a...

Miert szamitottak duplan a pontjaimat?

Figyelt kérdés

(Bocsanat az ekezet nelkuli iras miatt)

Az egyetemi felvetelinel lehet ugy szamitani a pontokat, hogy a ket erettsegi tanulmanyt duplazzak VAGY tanulmanyi eredmeny+eretsegi atlag+2 eretsegi osszege. Es a nekem kedvezobbel szamolnak, igaz?


Nekem az egyetem duplazassal szamolt nem pedig az altalanos modszerrel, amivel meg lett volna a pontom (a ketto kozott 50 pont diferencia van). Miert van ez?



2023. júl. 31. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egyetem számolja, hanem magának a felvinek a rendszere. Nem valószínű, hogy hibázott volna az algoritmus, de ha gondolod, írd le ide az eredményeidet, valamint azt is, hogy hova jelentkeztél, és megpróbáljuk megfejteni.
2023. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

matek emelet 49%

fizika emelt 52%

magyar nyelv es iraodalom: 67%

tortenelem: 63%

nemet nyelv: 80%

-----------------------------

tantargy: 11. osztaly/12.osztaly

matematika 5/5

tortenelem:4/4

nemet: 4/5

magyar: 4/4

fizika: 4/4

----------------------------------

nem a legjobb eredmenyek, de mentsegemre szoljon, hogy 2020-ban erettsegiztem es csak a szobelikre keszulteme, majd februarban bekozoltek, hogy nem lesz szobeli

2023. júl. 31. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:
szte programtervezo informatika
2023. júl. 31. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha te ilyen gyenge eredményekkel elvégzel egy programtervező informatikus szakot akkor tényleg brutálisan alacsony a színvonal...
2023. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány pontot ír a felvi? Úgy látom a szegedi progra 280 pont volt a határ. Az megvan az emelt fizikával és matekkal (49*2 + 52*2 + 50 + 50 = 302). Hozzá teszem bejutni és elvégezni két külön dolog, a felvettek tizede ha elvégzi.
2023. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

„mentsegemre szoljon, hogy 2020-ban erettsegiztem es csak a szobelikre keszultem”


Tekintve, hogy bármilyen körülmények között a szóbeli pontok a pontozás kisebbik részét teszik ki, ez nem igazán szól a mentségedre...

2023. aug. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felvire feltöltötted a középiskolai bizonyítványodat? Ha nem, vagy csak azokat az oldalakat töltötted fel amelyiken a jegyek vannak (a pecsétes oldal lemaradt), akkor nem tud a rendszer tanulmányi pontot számolni és ebben az esetben csak a duplázásos pontszámítás játszik.
2023. aug. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!