2024 egyetem bejutás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kifejtem a kérdésem :)


Jelenleg 22 éves vagyok, gimi után egyből voltam egyetemen azonban otthagytam első félévben. Jövőre szeretném újrakezdeni, azonban jön az új rendszer ugye. Ha mindenből 5ösre érettségiztem, illetve van egy emeltem + közép nyelvvizsgám, kéne aggódnom a bejutás miatt? Nem igazán találtam még infót hogy mi alapján számolnak majd, ezért érdeklődöm itt hátha :)

Infóra megyek majd Szegedre tehát gondolom olyan 280-300 pont körül kéne majd lennie, mint eddig minden évben

Köszi előre is :)



2023. szept. 4. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nem tudom, hol kerested, tele a net infóval.

2023. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2023. szept. 4. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit elsösorban tudni kell, hogy jövőre a közélszintű érettségire csak a százalék két harmadát kapod meg, vagyis egy 100 %-os középszintű csak 66 pontnak számít. Ebből kifolyólag valszeg csökkenhetnek a ponthatárok sok helyen.
2023. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!