Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik érné meg jobban?...

Melyik érné meg jobban? Mérnökinfo diploma (3,5 év) vagy CCNA + CCNP képzésekbe ölni a pénzt és időt?

Figyelt kérdés

30+-osan szeretném kipróbálni magam ezen a területen, 20-as éveim elején jártam programozó informatikus szakra, de végül nem fejeztem be, valamint van egy régi CCNA discovery papírom, de az biztos elévült már.

Egyik sem kevés pénz lenne, meg komoly időráfordításra is szükség lesz, ezért kérném a tanácsotokat.

(Az elmúlt években teljesen más területeken dolgoztam)



2023. szept. 10. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha én 45 évesen képes voltam visszaülni az iskolapadba, és 49 évesen diplomázni, akkor neked is menni fog. Még dolgozhatsz a végzettségeddel 30 évig… kell a papír (meg a tudás), vagy nem?
2023. szept. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
CCNP-vel sokkal többet érsz. Ezen a területen senkit nem érdekel a diploma. Lehet lepontozni, de nekem sincs diplomám és sehol nem kérték, elég jó cégnél vagyok 3rd line pozícióban, és több Architect ismerősöm is van, akiknek nincs diplomájuk, csak Cisco/egyéb vizsgák.
2023. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk azt hozzátenném, hogy ha nincsennek meg az alapok, akkor elég hosszú idő lesz mire CCNA/CCNP szintre érsz (előző voltam)
2023. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!