Hol érdemes kezdeni, ha valaki grafikus szeretne lenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elég erős pálaváltás ez tőlem, de gyerekkorom óta rajzolok/festek stb, tehát az efféle dolgok nem állnak tőlem távol. Viszont ezekre mindig is hobbiként tekintettem, ám most, lassan 25 évesen elhatároztam, miért is ne lehetne a hobbimat egy másik szintre emelni (persze nem veszem félvállról, tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű).


Elsőképp az volna a kérdésem, milyen képzéseket ajánlatok?


Valamint, hogy hol édemes a suli előtt kezdeni, milyen követelményeket szükséges elsajátítani előre (érdemes e programokba beleásni magunkat, és ha igen, melyek ezek, pl Photoshop stb.)?


Én eddig sosem használtam digitális táblát, be kellene szereznem egyet előre? Ha igen, tudnátok kérlek tippeket adni, milyet?


Minden is érdekel ezzel kapcsolatban, ha van időd, és leírod tapasztalataid, esetleg ötleteket, azért szintén hálás lennék!



Előre is hálásan köszönöm mindenkinek a választ! :)



2023. szept. 18. 11:05
 1/1 sobo8 ***** válasza:

Az interneten vannak ezzel kapcsolatos intézmények honlapjai, a keresőben erre keress rá: grafikus képzés.

Felvételt persze az kaphat, aki teljesíti a megadott feladatot, ez esetben valami lerajzolása.

Kettőféle a képzés: középfokú tanfolyam vagy felsőfokú egyetem.

Grafikus szakmán belül felosztások vannak, mégpedig tevékenységek szerint.

2023. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!