Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kecskeméten mennyire nehéz a...

Kecskeméten mennyire nehéz a matematika? (mérnökinformatika)

Figyelt kérdés
1-10 skálán?

2023. nov. 3. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Én gépészmérnökin vagyok (nem Kecskeméten), 3-as matek érettségim volt.


Most az első matek ZH-m 70%-os lett. Minden azon múlik, hogy mennyire vagy szorgalmas. Nálunk van olyan, aki emelt matekkal jött és épphogy meglett neki az 50%. Ha orrba-szájba gyakorolsz, akkor nem lesz gond. Simán írhattam volna egy 80%-ot, csak nagyon izgultam.

2023. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Mivel a matematika egzakt tudomány (a világon mindenhol 2+2=4) az mindenhol nagyon nehéz. Egy mérnöknek mindene a számolás, egy informatikusnak szintén (számrendszerek például). Vagyis kösd fel a gatyát, analízis (függvénytan), algebra, számelmélet, gráfok, kombinatorika, vagyis lesz min elcsodálkoznod.
2023. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!