Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes itthon tanulni?

Mit érdemes itthon tanulni?

Figyelt kérdés
Próbálok részletes lenni, hogy ne kelljen senkinek visszakérdeznie. 30 éves vagyok, nő. Beszélek angolul folyékonyan és kb középszinten oroszul. Ezen kívül csak egy érettségim van. 15 éves korom óta folyamatosan van munkám. Kb 9 évig vendéglátóztam itthon is és 3 évet Angliában is. Már vagy 6 éve különböző multiknál dolgozom. Dolgoztam Logisztikában, ügyfélszolgálaton, call centerben, tech supportosként és most fraud elemzői területen dolgozom 2 éve. Általános informatikai ismereteim vannak. Microsoft office, egy alap SAP és mindig az éppen adott helyen ahol dolgoztam mindig be kellett tanulni az adott cég saját softwerét amivel sosem volt pobléma.A jelenlegi fizetésem kb nettó 400 ezer forint. Nem panaszkodom de egyedül élve fizetve az albérletet, számlákat stb. nem sok marad hónap végén, hogy félretegyek és egyszer szeretnék lakást venni de ilyen tempóval még az önerő sem fog soha összejönni. A konkrét kérdésem az lenne, hogy van-e olyan képesség amit egy pár hónap alatt el tudnék sajátítani és amivel tudok egy jól fizető másodállást találni (vagy akár egy jobban fizető főállást)? Mindenki a pogramozást javasollja és jobban beleásva magam a témába nagyon érdekelne is egy ilyen technológiai irány de benne vagyok programozási reddit csoportokban ahol folyamat panaszkodnak, hogy már nincs munka itthon arról nem is beszélve, hogy tapasztalat nélkül nem vesznek fel sehova és én már nem engedhetem meg magamnak anyagilag, hogy gyakornok legyek. Előre is köszönöm annak aki segítőkész választ próbál adni.

jan. 1. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Pár hónap alatt semmit sem tudsz megtanulni.Az oroszt csináld meg felsőfokra és helyezkedj el bsc,ssc-nél!Max. még értékesítői irányt javaslok.Az orosz amúgy engem is érdekel+kínai.Remélem,hogy segítettem.Boldog Új Évet!
jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!