Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a legjobb motiváció tanulás...

Mi a legjobb motiváció tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Mindig próbálok tanulni és szinte magammal kiabálok hogy kezdjem el de nem tudom hogyan. És e miatt a jegyei elég rosszak.

jan. 10. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Menj fel tiktokra, nézz szét a sok kolduló között, és egyből motivált leszel.
jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ez segített:

"One day, or day one."

Ennél többet nem tudok én se:)


21/L

jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
egy szar munka
jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött be, ha indokolatlanul hamar kezdem el, lazán. (Értsd: kb 2 héttel hamarabb) Akkor szorgalmasnak látom magam, felnézek magamra, tök jól alszom, stb. Aztán eljön a holtpont, amikor már nem lehet lazázni, bele kell húzni, (mondjuk 1-2 nap van hátra), na olyankor én sem tudom rávenni magam, mert olyan soknak tűnik az anyag olyan kevés időre, de ha előtte már tanultam, akkor könnyebb nekiállni, mert már pontosan látom, mennyi van még hátra.
jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, én egyetemi vizsgára gondolok, de középsulis zhnál is jobb már az órák után elkezdeni, akár a szünetben, olyankor hazaérve már csak a másik felét kell
jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tanulást motiváló youtube videók is
jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Suli után olvasd át az aznapi anyagot. Ezt ismételd el minden nap és akkor nem lesz felhalmozódva a sok tanulni való. Szüneteket mindenképp tarts! Ja és a zavaró tényezőket rakd el messzire magadtól.
jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Idei tanévben kezdtem el az egyetemet. Tudni kell rólam, hogy halogatós, lusta alak vagyok, de nagyon. Eddig nálam működik az a módszer, hogy a sikeresen megtett kisebb lépésekért is megszavazok magamnak vmi jutalmat, ami motivál. Egy nehéz zh után vettem magamnak egy sütit, amit ritkán szoktam; a gyors egymásutánban letudott 2 vizsga után lenyomtam egy sorozatmaratont, meg ilyenek.
jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy elmentem könyvtárba és láttam magam körül, hogy mindenki tanul.
jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!
jan. 14. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!