Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meséljetek a közösségszervezés...

Meséljetek a közösségszervezés szakról, kérlek. Milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyanokat keresek, akik bármelyik egyetemen közösségszervezés szakra járnak vagy már végeztek és privátban tehetek fel nekik kérdéseket.

Azért, hogy ne mindent privátban tegyek fel:

Melyik egyetemen ájanljátok ezt a szakot és miért ott?

Remélem egy egyetemet sem hagytam ki a szavazásból.



jan. 13. 12:33
A kérdező szavazást indított:
DE
PTE
BGE
ELTE
NYE
SZTE
SZE
KJE
PE
EKKE
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
EKKE felejtős. De igazából ez a szak máshol is az. És hidd el, nem rosszból írom, de ezzel tényleg nem lehet elhelyezkedni. 2 barátnőm végezte el eddig. Egyikük képesítés nélküli tánctanár egy általános iskolában. Protekcióval került oda, de amikor igazgatóváltás volt, kötelezték arra, hogy szerezzen 'valami diplomát', ezért lett neki. A másik csajszi tök lelkesen kezdte el tanulni, aztán jól pofára esett, amikor kiderült, hogy ez mennyire nem kell sehova. Most egy biztosítónál dolgozik backoffice munkakörben, ahova az érettségi is elég lenne.
jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Segítettél a válasszal :)).

Akkor az EKKE biztos kiesett, ezt mástól is hallottam csak megerősítést szerettem volna.

Olyan szempontból érdekelne a szak, hogy vállalkozást szeretnék indítani és szeretnék beszélgetni oda járóval, hogy kiderítsem ez a szak megfelelő lenne-e hozzá alaptudásként.

jan. 13. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

2-es: ne hari, de milyen vállalkozást akarsz indítani, amihez ezt jónak gondoltad?!


Egy vállalkozáshoz elsősorban jó ötlet, megfelelő lehetőségek és sok pénz kell.

jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én azt láttam, hogy oda ilyen nagyon csini csajszik járnak, akik amúgy hót buták.
jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamiért kicsit zárkózottab vagyok a céljaimmal kapcsolatban, ezért szeretném ezt egy oda járóval privátban megbeszélni. Ötlet meg van, pénz is szerintem. A lehetőség kérdésesebb és hogy meg legyen, szeretnék ilyen szakossal beszélni.
jan. 13. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nem fog téged segíteni annak a szaknak az elvégzése, az az egy fix
jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy miben gondolkodsz, a szak elvegzese utan en egy multinal helyezkedtem el a szaknak megfelelo osztalyon. Ha esetleg sajat felnottkepzesi vallalkozasban gondolkodsz akkor a humanfejleszto spec lesz a te iranyod. Ha rendezveny szervezesben akkor a kulturalis spec lesz a tied
jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia, én éppen most csinálom ezt a szakot, ha szeretnél, nyugodtan írj privátot! :)
febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!