Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy változtatnak az államvizsga tételsoron?

Figyelt kérdés

A suliban 2018 óta jelenleg ugyanaz. 2024 júniusában fogok államvizsgázni. Mennyivel előtte kell kitenniük a tételsort?

Arra gondoltam, hogy elkezdeném kidolgozni, azt ami 2018 óta fent van a honlapon. Eszembe jutott, hogy mivan, ha pont most változtatják meg? (de nagyon-nagyon remélem, hogy nem így lesz)

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy amennyiben változtatnak rajta, azt mennyivel előtte kell közzétenni?


jan. 15. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kb egy hónappal a vizsga előtt szedtek ki egy altémát. Addig sokszor mondtam nekik hogy azt a témát nem vettük az órán.
jan. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor csak 1 tételt vettek ki?

Ha kivesznek azzal nincs baj, csak ne az egész 50 tételsort módosítsák nekem az utolsó pillanatban

jan. 15. 02:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egészet biztos nem módosítják, mivel nagyon új dolgokat nem tudnak kérdezni.

Ha lesz is módosítás, max. 1-3 tételt érint.

jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm szépen


(Mivel már régóta fent van arra gondoltam esetleg most cserélik le, de jó lenne ha nem)


Illetve nem is a tárgyak már kidolgozott tételei a tételsor.

jan. 15. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!