Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igy érdemes orvosiban gondolko...

Igy érdemes orvosiban gondolkodni?

Figyelt kérdés

emelt erettsegi biosznak az elejen jarok.

Temakorok: gombak,mohak,novenyvilag,harasztok stb…

Engem ez nem nagyon erdekel.

Alig varom az embertant

Nyilvan igy is meg tanulom,de felmerul a kerdes.

Ez baj? Sikerulhet ennek ellenere az orvosi hogy engem nem erdekelnek a mellegyokerzetek,a harasztok és a zuzmok?



jan. 15. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt tanuld meg a novenyekbol, ami at erettsegi vizsgakovetelmenyek szerint a minimum... en is igy eltem tul ezt a reszt. A mozaik konyvek bolere vannak eresztve, azokat engedd el.
jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
+ ajanlom a kidolgozott erettsegi vizsgakovetelmenyeket a felkeszuleshez.
jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Orvosin nem arról fogsz tanulni!
jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom,mert oszinten megijedtem

Nem a mennyisegtol,mert gondolom hogy mi var ram az orvosin

Csak hogy pont ez az eleje es mar az sem erdekel

De kozben mar van egy egeszsegugyi vegzettsegem,meg korhazi gyakorlatom es tudom hogy azt a reszet szerettem

Meg ha csak a felszin is volt az orvosihoz kepest.

jan. 15. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosin és nagyon sok olyat kell majd megtanulnod ami nem érdekel.
jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem komoly kérdés, ugye? :D


Szerintem nem sok mindenkit érdekeltek ezek a témák az orvosira készülők közül. De osztom utolsó válaszoló véleményét, az egyetemen is sok-sok ilyen vár rád.

jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az embertant szerintem vegyed külön, párhuzamosan a biológia többi részével!
jan. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Az orvosin az emberről fogtok tanulni, igazából ez a témakör lesz a fontos, a növények nem annyira.
jan. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én sem szerettem a növényes dolgokat és az ökolögiát sem, de sajnos ez kellett hogy felvegyenek. Az egyetemen nyilván nem ilyenekkel kell foglalkozni. Mondjuk ez a kémia anyag nagyon nagy részére is igaz.


Ettől függetlenül ugyanúgy meg kell tanulni, mint az "embertant", mert ugyanolyan része az érettségi anyagnak és ezen is ugyanúgy múlik a felvételid. Nem kell az embert párhuzamosan meg külön meg mittudoménhogyan tanulni, mert az a cél, hogy felvegyenek. Utána egy életen át embert tanulsz.

jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen en is hasonloan gondolkodom.

Koszi a segitsegeket

jan. 17. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!