Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai mérnök BSc után...

Logisztikai mérnök BSc után milyen MSc éri meg?

Figyelt kérdés

Milyen MSc-k azok, amik esetleg érdemben többet adnak, mint a logisztikai mérnök MSc? Jó a logisztikai mérnök MSc? Tudom, egy mechatro MSc nyilván többet ad, de maradjunk a racionalitás talaján, ághoz kapcsolódó MSc-k érdekelnek.

Köszi a válaszokat.



febr. 8. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pénzügy msc-vel, vagy ha azt nem lehet akkor egy MBA-vel járnál a legjobban, illetve egy adatanalitika msc-vel. Nem hiszem, hogy egy logisztika vagy ellátásilánc-menedzsment mester sokat adna hozzá az alapszakodhoz.
febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy kérdés. Szeretném autodidakta módon, amennyire lehet egyetem nélkül megtanulni a pythont (c#-ot tudom, csak az nem túl piacképes). Ha nincs róla papírom, hogy tudom, de egyébként tényleg tudom, az mennyire számít egy interjúban kedvezőnek? Esetleg olyan területet meg lehet csípni vele, amihez kell programozás?
febr. 9. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

A Pythont nagyon könnyű elkezdeni, kezdd ezzel: [link]


Letöltöd a github repóját, feltelepítesz egy pythont (én a helyedben csak simán a pythont telepíteném, és pip-pel telepíteném a csomagokat, nem kell anaconda), és hozzálátsz. :) A könyv gyakorlatilag jupyter notebookban fut, játszhatsz / kísérletezhetsz a scriptekkel, nagyon klassz!


Ha papírt szeretnél, a legjobb ötletem a Meta Back-End Developer Professional Certificate a Courserán. Kezdő, de elég komoly tanfolyam, és egy kezdő backend fejlesztő tudását össze tudod vele szedni.


De azt azért gondold át először, mit is akarsz valójában csinálni. Rengeteg olyan szakma van, amihez nincs kifejezett szak, ilyen például a business analyst, amihez nem árt a programozás se, és például nagyon jól kombinálható a logisztikai diplomáddal.

febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 totolala ***** válasza:
Nagyon meg lennék lepődve, ha logisztikusként igazán ismernéd a C#-ot.. Az nem tudás, hogy kiírod 10x egymás alá, hogy "Hello World, meg tudsz írni pár10 soros programot.
febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha 10x ki tudnám íratni egymás után, hogy "Hello World", annak már nagyon örülnék!!!
febr. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!