Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba menjek továbbta...

Milyen irányba menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
10-es vagyok, szóval van még időm, de érdekelne mit ajánlotok.A tantárgyak közül a földrajz és a nyelvek es érdekelnek
febr. 16. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján semmit.


Inkább abból indulj ki, mit dolgoznál.

febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És? Mit akarsz kezdeni magaddal diplomázást követően?
febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Még ráérsz kitalálni. Ha semmi elképzelésed, akkor majd választasz valamit, ahonnan később több irányba is tudsz menni. Például, sokan leszólják az anglisztikát, de ha valakinek nincs határozott elképzelése, de szereti az angolt, akkor a semminél az is jobb, aztán 3. év után (vagy közben) majd kitalálja, hogy merre tovább.
febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondanám azt, hogy ha ezek érdekelnek, akkor tanárira menj. Én is így álltam hozzá, jó voltam tesiből, töriből, elmentem töri-tesi tanárira, aztán 2 év után ott is hagytam. Teljesen más az egyetem. Szóval inkább tényleg azt gondold végig, mit dolgoznál szívesen.
febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!