Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a KRE-n vagy a PPKE-n...

Aki a KRE-n vagy a PPKE-n végzett pszichológia alapszakon, levelező munkarendben, mik a tapasztalataitok? Lenne néhany kérdésem:

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkodom azon, hogy levelező tagozaton, munka mellett pszichológiát tanulnék. A pontjaim meglennének, korábban nappali rendszerű képzésben szereztem egy alapdiplomát és egy MA diplomát, melyek során több pszichológiai tantárgyam is volt.


- Levelező tagozaton kinek mi a tapasztalata a képzésekkel? 40 órás, többnyire home office munka mellett mennyire tudjátok összeegyeztetni a kettőt?

-Azt olvastam, hogy a Károlin hétfőnként vannak órák. Ez egy teljes nap elfoglaltságot jelent vagy a késő délutáni, esti órákban folyik az a képzés?

-Levelező tagozaton van-e lehetőség arra, hogy például 1. félévben 2. vagy 3. féléves tárgyakat is teljesítsek? (Alapvetően tudom, hogy ennek nincs akadálya, a kérdésem inkább arra irányul, hogy ez mennyire teljesíthető). A célom az lenne, hogy valamivel rövidebb idő alatt tudjam teljesíteni a BA képzést.


Előre is köszönöm a segítséget!



márc. 5. 00:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!