Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia-szakos hallgatók...

Pszichológia-szakos hallgatók leírnátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban a gyermekpszichológia érdekel.

Mennyire lehet vele elhelyezkedni? Meg lehet belőle élni?

Olyannak is ajánlanátok ezt a szakot, akit érdekel a biosz, de pl én egy műtétet nem bírnék végignézni, ezért is nem megyek orvosira.



2014. nov. 27. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a biosz jól megy és érdekel, az előny, mert sok a biológiás tárgy, amik ezáltal neked kevésbé fognak akadályt jelenteni. De egyébként én pl. nem szeretem a bioszt, nem is voltam jó belőle soha, de így is meg lehet csinálni ezeket a tárgyakat. Műtétet végignézni meg ilyesmit nem kell, nem ez az oldala jelenik meg itt a biológiának, sokkal inkább a működések. Úgyhogy ez egyáltalán nem jelent problémát vagy hátrányt.

Én még csak másodéves BA-s vagyok, így a gyermekpszichológiáról konkrétan nem tudok sokat mondani (engem nem ez a terület érdekel). Összességében egyébként annyit tudok mondani elöljáróban, hogy nagy a túljelentkezés, nagy a túlképzés, és egy életen át tartó szorgalmas tanulás az egész. Ha ezek neked nem jelentenek akadályt, akkor meleg szívvel ajánlom ezt a szakot :)

2014. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. :)
2014. nov. 27. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Műtétet pszichológusoknak nem is kell nézniük, nyugi :D
2014. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze semmi műtét ilyesmi nincs:D Ha érdekel a biosz az nagy előny. Ja, és egyáltalán nem nehéz, ha évközben is tanulsz, könnyű 5-ös.. Elhelyezkedés, megélhetés már más kérdés.
2014. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem pont a gyermekpszichológusoknak és az iskolapszichológusoknak van jobb esélyük az elhelyezkedés tekintetében, keresettebbek...
2015. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!