Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én érzem igazságtalannak,...

Csak én érzem igazságtalannak, hogy a mai világban az "értelmiséget" veszik előnyben? Hogy az érettségi határozza meg a jövőt? Ha valakinek érettségi időszak alatt nehéz a családi háttere, akkor oldja, meg ahogy tudja?

Figyelt kérdés
Szerintem nem jó dolog a gyereket érdemjegyekkel minősíteni. A tanulási hátrányban küzdő gyermek, rossz családi háttérrel miért nem érhet el olyan sikereket, mint más? Miért van ez a megkülönböztetés?
márc. 10. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Az érettségi nem ér semmit, de ha nincs meg akkor furcsán néznek rád, kb mintha bemennél interjúra, de nem lenne rajtad cipő
márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk pont olyan világban élünk,ahol akkora hiany van például köművesből, hogy jó eséllyel többet kereshetnek mint az egyetemet végzettek jelentős százaléka.
márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt én mernök vagyok, de ismerek pár nálamnal fiatalabb vagy hasonló korú komuves vagy acs srácot akik joval többet keresnek mint én. Igaz, ők nem alkalmazottak mint én.
márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki a mai érettségi szintjét se tudja megugrani, azzal komoly problémák vannak.
márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!