Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Természetvédelmi mérnök,...

Természetvédelmi mérnök, mentőtiszt vagy ápoló?

Figyelt kérdés
szerintem melyiknek van a jövőben a legjobb elhelyezkedése, melyiket választanátok. köszi
2010. okt. 26. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mérnökökből elég kevés van, mentőtiszt nem keres olyan sokat... és az ápoló se.

Bár én szívesen lennék ápoló vagy mentőtiszt, engem az emberek egészsége érdekel...

2010. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ápoló szakon tanulok. Diploma után nem akarok itt maradni, hanem külföldön akarok elhelyezkedni, mert szívesen látják ott az ápolókat, mivel nincs sok belőlük és meg is fizetik.
2010. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mentőtiszt vagyok , csak akkor válaszd ezt, ha igaz elhivatottságot érzel, ha úgymond "rá vagy kattanva" a mentőzésre! - fizetés szempontjából nem jó választás, sem ez, sem az ápolóskodás...
2010. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
haverom mentős. 15éve csinálja. a fizetése nettó 90e.
2010. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!