Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ehhez kell valamilyen hivatalo...

Ehhez kell valamilyen hivatalos irat, vagy elég csak az átiratkozási papír? (lent. )

Figyelt kérdés
Át szeretnék iratkozni másik iskolába, mert ezen a szinten nem tudok megfelelően teljesíteni. Reál szak, lehet hogy másoknak ez nem nehéz, de olyan szintű az iskola hogy képtelen vagyok.. Annyit tanulok, amennyit csak lehet, mégis szinte mindenből hármasra állok.. Ráadásul koleszos vagyok, mert otthonról másfél órára van busszal, a szüleim nem tudnak behozni kocsival, főleg nem mindennap, így marad a kollégium. Szeretem, de itt is vannak olyan emberek, akik számomra - és gondolom én is számukra - elviselhetetlenek. Át szeretnék iratkozni, de az itthoni sulikba nem mehetek - bizonyos okok miatt. Arra gondoltam, hogy pestre járnék, de mivel három órányira lakok, ezért nővérem albérletébe mennék. Ennek a jóváhagyásához kell valami irat, vagy elég azt beírni a beiratkoznásnál, hogy a jelenlegi lakhelyem nővérem albérlete? Ő már nagykorú, dolgozik és tanul is. Gimnáziumba szeretnék iratkozni.
2010. nov. 14. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!