Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendezvényszervezésnek mi a...

Rendezvényszervezésnek mi a hivatalos neve, hol van ilyen főiskola, egyetem?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk hová jelentkezzen a leány.Így nem találunk sehol .
2010. jan. 9. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
OKJ-s képzésen van ilyen, hogy rendezvényszervező.
2010. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg főiskla, egyetem van, ahol ilyet is tud tanulni a lányod. Turizmus vendéglátást keress az egyetemek, főiskolák szakjai között, ahol ezt mgetalálod, ott nagyvalószínűséggel szakosodhat rendezvény és konferencia szervezésre.


Néhány a sok közül: Szent István Egyetem, Kodolányi János Főiskola, Heller Farkas Főiskola, Budapesti kommunikációs és üzleti főiskola, Budapesti gazdasági főiskola, harsányi jános főiskola, szolnoki főiskola, Corvinus egyetem és még rengeteg van, nézz utána

2010. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 2. jól leírta. énis rendezvényes vagyok, turizmus szakon kezdtem, és a 3. évben lehetett szakosodni rendezvényszervezésre.
2010. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!