Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 éves lány vagyok, van még...

21 éves lány vagyok, van még remény?

Figyelt kérdés
14 éves koromtól rendőr szeretnék lenni de anyám nem engedte, így szakmunkást végeztem.15 éves koromban apám vonatbalesetben meghalt, és nekem kellett szonosítani már ami megmaradt belőle. szörnyű volt, nem hánytam nem sírtam de ott megfogadtam hogy rendőr leszek.a gond az, hogy szemüveges vagyok, - 2,75 ös de nem hordom. lehetek e kontaklencsével rendőr?a másik az, hogy le szeretném tenni az érettségit, de anyám nem akarja most egy gyárban rohadok 3 éve.ha felhozom hogy rendőr szeretnék lenni kinevet.160 cm vagyok, azt mondja éles helyzetben kinevetnének a "rosszfiúk".én az életben semmit nem akartam még ennyire, és megfogadtam ha nem is most de 3- 4 év múlva egyenruhás leszek. van esélyem? van felejtsem el?
2011. júl. 25. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

figyelj

1. felnőtt vagy nem kell már anyukád beleegyezése

2. ha nagyon szeretnéd egy próbát megér tedd le az érretségi utána jelentkezzél

ha megpróbálod még lehetsz is majd

de ha nem teszed meg /=mondván hogy anya nem akarja/ akkor lehet később bánni fogod hogy én az szerettem volna lenni de meg se próbáltam

2011. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Esélyed mindig van. Tedd le az érettségit, aztán jelentkezz képzésre. Közben tegyél félre pénzt rá. Anyukáddal ne törődj. De ne is vesszetek össze!
2011. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy lányoknál 162 centi a minimális magasság.

Ha fizikálisan gyenge és törékeny vagy, akkor tényleg tűzz ki más célt.

Csak kínszenvedés lenne a dolog, ha egyszerűen nem vagy olyan alkat.

Ha ez így van, hidd el, jobb így.

Csak boldogtalan lennél.

Ne kergess olyan álmokat, amik nem neked valók, mert esetleg eléred, de szenvedni fogsz, mert érzed, hogy nem vagy erre teremtve.

Persze nyilván nem is gyári munkásnak lettél teremtve.

Úgyhogy próbáld meg, ha akarod, de legyen egy más terved is, ne csak a rendőrség.

2011. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csak mindig azt mondja hogy amíg egy házban élünk ő parancsol. érettségi után mit tegyek? ja és még egy kérdés..nem vagyok idős az iskolapadba visszamenni?
2011. júl. 25. 12:14
 5/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok törékeny..
2011. júl. 25. 12:15
 6/17 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam, hogy 160 centi a nőknél a minimum magasság (legalábbis az origó szerint).


Az iskolapadba pedig nem késő visszamenni soha, még ha közhely is.

2011. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 25. 12:22
 8/17 anonim ***** válasza:
mi az hogy anyád nem akarja hogy érettségizz?? minden értelmes szülő azt akarja, hogy a gyereke tanuljon, hogy később jó állása lehessen.
2011. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mert tudja hogy rendőrnek mennék és ezt nem akarja!én meg ezt akarom 6 éve, mindennél jobban!
2011. júl. 25. 12:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha megbántottalak esetleg.

Nekem az ugrott be, hogy egy vékonyka, 160 centis szemüveges lány vagy.

Ahogy én az is az vagyok, és nekem is kontaktlencsém van.

Nyilván magamra gondoltam, amikor azt írtam, hogy "törékeny".

Én is próbálkoztam sok munkával, amiről azt hittem, nekem való, aztán lett egy olyan, amiről nem is gondoltam, hogy nekem való, és szuperül érzem magam benne.

De, ha Neked életed álma a rendőrség, akkor Hajrá! Valósítsd meg!

Ja, és hogy biztassalak, én 22 évesen kezdtem az egyetemet, mikor azt mondta mindenki, hogy "Már késő."

A saját fülemmel hallottam, hogy a barátom apukája mondja ezt rólam egy rokon nőnek.

De én is megmakacsoltam magam, és azt mondtam, hogy "Csak azért is!"

Még nem végezem el, de csinálom, és jó eredménnyel, nagyon szeretem, aki fintorgott akkor, az meg most csak hallgat.

Úgyhogy ha nagyon-nagyon akarod, akkor CSINÁLD MEG!

Sok sikert Neked!

2011. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!