Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lehet belőlem, ha az ELTE...

Mi lehet belőlem, ha az ELTE pedagógiai és pszichológiai karára megyek?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam a neten, hogy ezen a karon milyen képzések vannak. Valaki, aki oda jár vagy aki már kijárta, legyen szíves válaszolni! Arra lennék kíváncsi, hogy pontosan milyen munkát lehet vállalni ha ott tanultál. Amit olvastam, abból nem nagyon fogtam fel a dolgokat. És attól félek, ha én járok utána, lehet, hogy rosszat találok és rosszul tájékozódom. Így egyszerűbb, ha olyan ír, aki már tapasztalt. Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert tervezem, hogy oda szeretnék jelentkezni.

Előre is köszi. :)


2011. jan. 22. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kőműves és hegesztő.Nem ám.De ha nem tudod felfogni mit írnak az már baj.
2011. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a hülye. Csak nem éppen "köznyelven" volt megfogalmazva. Olyan szavak voltak benne, amiket nem értettem meg. Köszönöm hogy ennyire "készséges" és "segítőkész" voltál!
2011. jan. 23. 09:57
 3/3 anonim válasza:

Ha andragógia szakra mész akkor felnőttképzési szervező, művelődésszervező, személyügyi szervező (ezek a szakirányok vannak)lehet belőled.

Ha pedagógia akkor nevelési asszisztens, neveléskutatási asszisztens, oktatási asszisztens.

Ha Pszichológia-Pszichológus.

Ha rekreációszervezés és egészségfejlesztés- rekreációszervező.

Lehetsz még sportszervező.

2011. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!