Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez jó megoldás...

Szerintetek ez jó megoldás arra, hogy egyedül készüljek fel az angol nyelvvizsgámra?

Figyelt kérdés

Szóval voltam Telcnél és csináltam ott egy ilyen szintfelmérőt, és úgy sikerült, h elvileg a 30orásra kellett volna mennem , ha tanfolyamra szerettem volna menni... meg van a 60órás is... szóval lényeg, h úgy döntöttem, h felkészülök egyedül... úgy, hogy megvettem a Telc könyvet és úgy kezdem mindegyik tesztnél, hogy előtte kiszotározom a szavakat és megtanulom és utána kezdem megcsinálni a tesztet... a levelekt megszereztem egyik ismrösömtől aki a Telcnél volt tanfolyamon, szóval amiket ő a tanfolyamon írt és szóbelíre pedig kidolgozom a legtöbb témát és kijavítottam egy tanárral a suliban, szerintetek ez így jo?

Illetve közben nézek filmeket angolul meg csinálok mellette egy nyelvtani tesztes könyvet

Szerintetek így meglehet?

köszi előre is


2011. febr. 19. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Igen, és most olyan dolgot fogok mondani, ami nem biztos hogy helyes... szerintem felesleges magadra erőltetni a sok nyelvtant, meg mindent. Persze tanuld meg, de ne ebből álljon a felkészülésed.


Nézz filmeket, olvass könyveket. Rengeteget. Így azt is megtanulod, hogy HOGYAN és MIKOR kell használni a bizonyos nyelvtani dolgokat, meg szavakat. Tényleg, ez a legfontosabb. Film, könyvek, esetleg chatelhetsz külföldiekkel, ha máshol nem, az omegle.com-on. Ha szerencséd van, kifogsz egy unatkozó brittet, aki majd még a hibáidat is kijavítja. : ))


Szóval a lényeg, hogy a nyelvvizsga nem arra kíváncsi, megtanultad-e a nyelvet, hanem hogy beszéled-e, tudod-e haszálni.

2011. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azért mondom, mert tapasztalataim szerint az emelt angol érettségi meg épp fordítva, a nyelvtanra megy rá.
2011. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!