Melyik a legkeresettebb?

Figyelt kérdés

orvosi

vegyészmérnök

molekuláris bionika

vegyész

biológus


melyikkel tudod, majd elhelyezkedni és viszonylag jól keresni?


2011. márc. 16. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Inkább azon agyalj, hogy melyiket tudod elvégezni!!!!

Meg melyikhez van érzéked!


Ha mindenki úgy választana szakmát, hogy ki keres a legtöbbet, akkor tele lenne a világ plasztikai sebészekkel, meg brókerekkel.

Csak éppen nem mindenkinek fekszik a biosz meg a matek.

2011. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy jó orvos is jól kereshet pl. küldföldön, de attól függ, h meik tantárgyakat szereted h biosz akk sztem az orvos a jó választás h kémia v matek akkor a vegyészmérnököt ajánlom, ami még jól is keres.
2011. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mindegyikhez a biosz, kémia, fizika és a matek kell.. nos ezek valószínű, hogy mennek, mert akkor nem gondolkoznék pont ezeken a szakokon..

mindegyiket nehéz elvégezni, de feltettem egy kérést és ha nem tudsz rá normálisan válaszolni akkor minek írsz egyáltalán?

hiába leszek az, ami szeretnék és hiába tanultam keményen végig azt az x évet, ha aztán nem kapok állást vagy 50 ezerből kell megélnem..

azt szeretném megtudni, hogy melyik a legkeresettebb, nem pedig azt, hogy szerinted min kellene agyalnom..

2011. márc. 16. 19:23
 4/11 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak köszönöm az értelmes választ

a vegyészmérnökkel jól el lehet helyezkedni?

2011. márc. 16. 19:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Foglalkozas leirasa, i, atlagkeresesi adatok, munkanelkuliek szama stb megtalalhato ha a foglalkozasok neveit egyesevel beirod ide: [link]
2011. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező!


Az elvégzésük nem ugyanaz te szerencsétlen!


Nem a kereseti lehetőség a lényeg!


Van ismerősöm, akinek nem ment az orvosi, de átment a matek - fizika szakos tanárira és azt tudta elvégezni, pedig sokkal jobb orvos lett volna belőle!

Van ellenpélda is.


Ébredjél már fel a rózsaszín ködből, nem az LÉNYEG, hogy mit szeretnél csinálni, hanem, hogy mire lesz lehetőséged!

2011. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

és szerinted mégis mit kérdeztem?? ....

különben meg hagy döntsem már el én, hogy mit akarok, írtam már, hogy feltettem egy kérdést és ha nem tudsz rá válaszolni akkor szevasz

2011. márc. 17. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Kimondottan keresettek a kémiatanárok. Az utóbbi években alig végeztek néhányan az egyetemeken. Ha jól megy a kémia, bátran vágj bele, kimondottan népszerű a biokémia ágazat, azon el fogsz tudni helyezkedni.
2011. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fizikatanárból is kevés van mostanában, ha érdekel...
2011. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked az az szokásod, hogy mindenkit leugatsz? Talán arra van a net, hogy az ilyeneket mengézd!
2012. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!