Tanul valaki Nemzetközi tanulmányok szakon?

Figyelt kérdés

Én most jelentkeztem az ÁVF-en erre a szakra, de szeretnék információt kérni róla. Mégis "mi leszek, ha nagy leszek?" El lehet helyezkedni ezzel a diplomával? Miket, miért és hogyan tanítanak? Képzés közben van lehetőség külföldre menni tanulni? cserediákként mondjuk.

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 10. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Semmire nem jó ez a szak, meneküljetek!

Komolyan mondom.

Főleg az ÁVF/ZSKF-en nem érdemes.

A corvinus még jó, mert jó neve van az iskolának,így többet ér a diploma.

De ez a terület főleg olyan, hogy kapcsolatok híján biztos nincs esély szakmához illő munkát találni.


Én nagyon bánom, hogy ezt tanultam. Érdekes volt, de haszontalan, nem kapok munkát vele.

2011. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sutty válasza:
Én is az ÁVF-en végzem ezt a szakot, de szerencsére már 6 éve dolgozom, ebből hármat nemzetközi Key Account Managerként, ahova nem a suli miatt, hanem a nyelvtudásom és a kapcsolatok (család) miatt kerültem be. Most azonban munkát keresek, és még az elég jó szakmai tapasztalataim ellenére sem kapok munkát ezzel a diplomával. Most gondolkodom, hogy mást is kellene tanulni mellé. Kiegészítő diplomának szerintem jó. Mindamellett tényleg érdekes dolgokat tanítanak, csak épp nem megyünk vele semmire.
2014. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ötösnek igaza van. Elég lesz ez az NKE-n.
2015. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!