Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? úgy érzem hogy...

Mit csináljak? úgy érzem hogy nem tudok semmit,1 évem van érettségiig és egyszerüen úgy érzem képtelen leszek leérettségizni!

Figyelt kérdés
nem vagyok képes arra hogy sokat tanuljak egy témazáróra föltudok készülni de az hogy én annak a x szeresét megtanuljam érettségi tételekbe nem beszélve szóbeliről,nem vagyok erre képes és egyre jobban érzem! mit tegyek menjek el szakmára inkább? az az igazság hogy fodrász szeretnék lenni és ahoz nincs szükség érettségire csak mégis jo lenne letenni! ha nem teszem le akkor úgy érzem hogy semmit nem tettem az életbe,ami ér valamit!
2009. márc. 12. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad! Kicsit figyelj az órákon! Esetleg egy kedvenc tanárodnak meg is mondhatod, hogy ezt így érzed.

Én is így voltam, aztán átlag hármasra érettségiztem.

2009. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez megnyugtat, én is így érzem. Csak én 2 HÓNAP múlva érettségizek... És vagyunk még így egy páran, de olyankor mindig arra gondolok, hogy tényleg sikerült olyanoknak is, akik hát.., úgymond nem éltanulók, akkor nekem is fog!
2009. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Érettségi előtt a diákok 95%a ezt érzi...én is így voltam....ráadásul nem tanultam semmit. Így is meglett minden 3asra. Nem kell parázni. :)
2009. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meglesz, hidd csak el.Ne parázz.Én is így voltam vele, mondom 120 tételt megtanulni képtelenség.De mégiscsak megtanultam, amikor szorított az idő 1 nap alatt hat tételt is meg tudtam tanulni.Tölts le régebbi írásbeli érettségiket, töltsd ki őket.Kérdezd meg tanárodat, biztos tudni fogja, én már nem emlékszem az oldal nevére.

szóbeli előtt pedig kezdj el 2-3 hónappal tanulni és sikerülni fog.Figyelj nálunk is 99% átment, az érettségin, úgy hogy szóbelin alig makogtak valamit.

2009. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!