Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 éves lány vagyok, van még...

21 éves lány vagyok, van még remény?

Figyelt kérdés
14 éves koromtól rendőr szeretnék lenni de anyám nem engedte, így szakmunkást végeztem.15 éves koromban apám vonatbalesetben meghalt, és nekem kellett szonosítani már ami megmaradt belőle. szörnyű volt, nem hánytam nem sírtam de ott megfogadtam hogy rendőr leszek.a gond az, hogy szemüveges vagyok, - 2,75 ös de nem hordom. lehetek e kontaklencsével rendőr?a másik az, hogy le szeretném tenni az érettségit, de anyám nem akarja most egy gyárban rohadok 3 éve.ha felhozom hogy rendőr szeretnék lenni kinevet.160 cm vagyok, azt mondja éles helyzetben kinevetnének a "rosszfiúk".én az életben semmit nem akartam még ennyire, és megfogadtam ha nem is most de 3- 4 év múlva egyenruhás leszek. van esélyem? van felejtsem el?
2011. júl. 25. 12:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszi! izmos vagyok hát nem magas 160 cm, nincs rajtam zsírfelesleg, de nem is vagyok vékony csontsovány! a szemüvegem az meg a fiókban van én nem hordom csak azt nem tom hogy kontaklencsével lehetek e zsaru..
2011. júl. 25. 12:35
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen hívd fel a Rendőrtiszti Főiskolát.

Kérdezd meg a központostól, hogy hol tájékozódhatnál az alkalmassági feltételekről, kivel beszélhetnél.

Biztos kapcsolni fog valakit a tanulmányin, és tőle megkérdezheted azt, ami foglalkoztat.

Most nyár van, úgyhogy nem tudom, hogy vannak-e bent, de nyugodtan telefonálj és járj utána a feltételeknek.

2011. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. júl. 25. 12:40
 14/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kerekperec megmondanám anyukámnak, hogy márpedig rendőr leszek, ha törik ha szakad. Megteheti hogy keresztbe tesz nekem, de azt sose bocsájtanám meg. És ha norális kapcsolatot akar a velem, akkor jobb lenne ha beletörődne, és segítene. És még azt is mondanám, hogy megértem hogy félt enegem, de akkor is ez az álmom már kicsi korom óta.

Én ezt mondanám.

2011. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
"van még remény?" - mindig van remény. Amit akar az ember, azt el is éri, mindegy milyen problémákkal szembesül. Az akaraterőnek pedig nagy hatalma van... Légy határozott, és ne hallgass olyan véleményre, ami csak visszahúz. Tűzz ki magad elé egy célt, (természetesen a realitás határain belül) és ne állj meg addig, amíg el nem éred.
2011. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 26. 10:53
 17/17 anonim válasza:
Azota jo sok idő eltelt:) mi lett veled?
2016. márc. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!