Orvosi ponthatár 2012?

Figyelt kérdés
Nagyon örültem hogy idén csökkent 2pontot az orvosira a ponthatár, így most 417 Debrecenbe. szerintetek jövőre mennyire lehet számítani? 436-40pont körül már nagy az esélyem hogy felvesznek majd?
2011. júl. 26. 20:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Már az idén megyek OKTV-re :)
2011. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
szerintem ennyi ponttal simán felvesznek,max. ha kevesebb lesz nem a SOTE-re...amugy én is orvosira szeretnék menni,most leszek 12-es,de mi ez a 100 pontos dolog?...nem vágom...erről még nem is hallottam! nem 80 többletpontot lehet szerezni?...és a 2 emelt érettségi nem csak az utánunk következőknek lesz kötelező?...
2011. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
csak annyi, hogy 100 pluszpontot lehet majd elérni, és az emelt érettségi már 50pontot fog érni jövőre :)
2011. aug. 1. 15:16
 14/24 anonim válasza:
jajj...már nagyon elegem van,hogy folyton van valami változtatás...:S most már végképp nem tudom,hogy hogy van ez az egész pontszámítás,túl van bonyolítva az egész...:S és nyelvvizsgáért akkor hány pont jár? neked hogy fog összejönni akkor a 100 pontod?...
2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
hát októberben megyek felsőfokra, meg egy emelt kémiát akarok. így lesz 90 pont, ha minden oké. azt a 10-et nemtudom hogykéne összekaparni :S
2011. aug. 3. 16:53
 16/24 anonim ***** válasza:

Jól olvastam, hogy 420 körül (pont annyim van) már elég lehet az orvosira? Csak mert másodszor próbálkozom, és a kémiám ismét nem került az egekbe...:( Viszont azt hallottam, hogy a biosz emelt sem volt piskóta, és elvileg a kémia sem nyerte el mindenki tetszését. Szóval tud valaki ezeken kívül javító körülményt?

Elnézést, hogy válaszként kérdezek! :&

2012. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Szerintem lég lesz 420 pont vidékre. Nem fognak emelkedni a ponthatárok, rosszul sikerültek idén a biosz, kémia érettségik:)
2012. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 ksdk válasza:
100%
ahogy állnak a mostani érettségik.. nem valószínű hogy sokat fog emelkedni a ponthatár mert eléggé rosszul sikerült összeségében minden érettségi...
2012. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
szerintem elég lesz.nekem idén nem fog sikerülni, a kémiám szörnyű lett. de látom te is másodjára jelentkezel. mit csináltál addig egy évig? én teljesen el vagyok keseredve..
2012. jún. 14. 13:40
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!

A 420 pontos újrapróbálkozó vagyok:). Én tulajdonképpen üveges tóton kívül minden voltam. De az alkalmi munka mellett januártól jártam külön kémiára. Volt hogy 0-24-ben tanultam és oldottam a teszteket. Az utolsó 2 hónapban pedig abbahagytam a munkákat és még jobban meghúztam.

Igen így is lehet 60 %-ot írni... De a legviccesebb, hogy a tavaly egyetemre jutott barátaimat én korrepetálom. Gyakran a nulláról indulunk és másnap 5-öst írnak. Én meg?

Az élet kegyetlen...:)

Idén viszont elkezdem a gyógytornászt ha nem vesznek fel. Aztán jövőre újult erővel. És talán át tudok vinni vizsgákat oda is.

2012. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!