Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Albérlet esetén melyik lehetős...

Albérlet esetén melyik lehetőséget választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Nem csak lányok válaszát várom, de egy lány szemszögéből nézve próbáljatok válaszolni. Szóval két lehetőség van. Mindkettőnél nagyjából azonos felszereltségű lakásról, illetve azonos anyagiakról van szó. Nincs olyan ismerős akivel össze lehetne költözni, tehát mindkét esetben idegenekkel költöznék össze.

1. verzió

Az egész lakásban csak lányok laknak. Nem jut külön szoba, tehát van 1 szobatársam.

2. verzió

Van külön szobám. A lakás többi részében fiúk laknak.


Melyiket választanátok?

Majd leírom én is, hogy melyik a szimpatikusabb megoldás, csak az első pár válaszadót nem szeretném befolyásolnia véleményemmel:)


2011. aug. 18. 22:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz, ki hogy egy ilyen "vegyes" megoldás lesz. 3 szobás lakásban 2-en már laknak, én lennék a 3. ember. Mindenkinek külön szobája van. Az egyik lakótársam lány, a másik fiú. Eddigi lehetőségek közül ez a legjobb albérlet. Ma nézzük meg, remélem meg tudunk egyezni.
2011. aug. 21. 13:59
 12/12 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan ajánlat is, ahol 2 fiú keresett különálló szobába valakit, azt mondták nem zavarja őket, hogy lány vagyok, ha engem nem zavar hogy fiúkkal lakok. Aztán kinyögték, hogy 1 db ágy van a szobában, esetleg egy íróasztalt tudnak még szerezni, talán, de szekrény tuti nem lesz. És kértek érte 30 ezret havonta. pff
2011. aug. 21. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!