Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék úgy felkészülni...

Hogyan tudnék úgy felkészülni az újra érettségire hogy tényleg meg is tudjam tanulni?

Figyelt kérdés

Mert nem hiszem hogy magamtól csak úgy bevágom 4 év anyagát matekból meg fizikából vagy kémiából vagy esetleg bioszból.

Valamilyen tanárra lenne szükségem vagy felkészítőre, de anyagi lehetőségeim korlátoltak. Nehéz kitörni a szegénységből.


2011. szept. 5. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Írásbelire gyakorlod a régi érettségiket, amiket nem tudsz, azokat a részeket átfutod újra, a legtöbb suliban íratnak a fontosabb részekből ismétlőket is. Szóbelire kidolgozod a tételeket, majd leülsz megtanulni. Ennyi. Nem olyan durva, mint amilyennek tűnik.
2011. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából el vok keseredve mert nem találok munkát senkinek sem kell egy pályakezdő. Én meg nem maradhatok munka nélkül az én helyzetemben ezért szeretnék valami mást tanulni ami keresett.

Köszi a választ.

2011. szept. 5. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:

én is vagyok, de én csak angolból teszek újat, mert négyessel nem vennének fel, ahova szeretnék...

fizika, kémia, biosz nem egyszerű tárgyak

matek az nem vészes, ott a függvénytábla meg a számológép, amik sokat segíthetnek. Mondjuk én fizikából úgy voltam mindig 3as, hogy figyeltem órákon, dolinál meg minden képletet kinéztem a függvénytáblázatból, amúgy szinte nem is készültem, mert nem érdekelt.

Matekhoz annyit tudsz csinálni, hogy minél több feladatot megcsinálsz, pl ott van az Egységes érettségi fel.gyűjtemény vagy a Geometriai fel.gy.

2011. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a matematika feladatokhoz pedig van érettségi feladatsor megoldásai kötet. ha gondolod írj és adok könyveket.
2011. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mikor fogsz érettségizni?
2011. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!