Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 éves fejjel nekivágnátok...

30 éves fejjel nekivágnátok az egyetemnek? Van rá esély hogy miután elvégzem találok állást?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jó szakmát választasz, és tudsz gyakorlatot szerezni képzés közben, akkor valószínűleg találsz állást valahol az országban.


Ha anyagilag meg tudod engedni magadnak, és úgy látod, hasznos lenne, vágj bele!

2011. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szak.

Ha az eddigi munkádhoz valahogyan kapcsolódik, akkor már egyből lesz szakmai tapasztalatod is, akkor jobb eséllyel találsz munkát.

Ha mondjuk eddig kőműves voltál, és most marketing szakra mennél, az már neccesebb.:)

2011. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31-en kezdtem, 34-en befejeztem (levegőben a "könnyű" nyelvvizsga) Esély van lottóötösre is...
2011. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

miért ne? most már élethosszig tartó tanulás van, és akármikor választhatsz más szakmát.

a „lehúzol 40 évet egy irodában 18-58 éves korod közt” a szocializmusban volt menő...

2011. szept. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

persze. de milyen szak?

nálunk (vegyész) van egy nyugdíjas oktató, aki még néhány órát tart, és mellette beiratkozott földrajz szakra, mert van egy geokémiai kutatása és ahhoz jól jönne a földrajzos ismeret is. elég vicces, hogy délelőtt mér tanít minket, délután meg már mellettünk ül diákként az előadáson. :-)

2011. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! CNC-programozó vagyok 10 éves tapasztalattal, külföldön is dolgoztam 4 évet. mivel érdekel a gépészet ezért azt gondoltam abban az irányban indulnék el csak nem tudom mennyire kapcsolódik össze a két szakma..
2011. szept. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!