Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz emelt bioszból...

Mennyire nehéz emelt bioszból és (emelt) kémiából érettségizni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 15:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
sok szerencsét kívánok:)
2011. szept. 30. 19:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Emelt kémia + közép biosz, míg megteheted! Az emelt kémián csak a számolások nehezebbek, az elmélet csak picit mélyebb, a egész feladatsor kiszámíthatóbb, mint a biosz, ami hatalmas lutri minden évben. Akik ilyen kombóval jöttek, sokkal magasabb pontszámmal kerültek be, ráadásul a bioszt nagyon használni nem fogod... Aztán hajrá! :)
2011. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az elírásokért bocsi, előző voltam :))
2011. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

szerintem mire én megyek érettségizni kötelező lesz kettő tantárgyból emeltet tenni.


a biológián ilyen sokan "buknak"?

2011. szept. 30. 20:03
 15/16 anonim ***** válasza:
hát maradjunk annyiban, hogy ott nincs félrebeszélés, rizsázás, vagy tudod vagy nem, tanulni kell. sajnos ott már olyan szintű tudásra kíváncsiak, amit tényleg csak jó könyvekkel és állandó gyakorlással lehet elsajátítani. Amúgy tavasszal megyek bioszból és kémiából érettségizni, előbbiből emeltezek :D
2011. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

majd kérlek írd meg,hogy hogy sikerült,vagy majd írok erre a privát emailedre,ami itt látható,addig ne rejtsd el:)


előre is köszönöm:)


és nagyon sok sikert! én most 10.-es vagyok ,de nagyon félek ettől már:S

2011. szept. 30. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!