Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz egy művészeti egyetemre...

Nehéz egy művészeti egyetemre (tánc) úgy bekerülni, hogy nem jártam művészeti gimibe?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van esélyem? Iskola mellett járok balettra és modernre már 11 éve, de nem akartam műv.gimibe menni. Mennyire elég ez 11 év tánc? Aki már túl esett ezen, leírná, hogy történt, mi történt?

(egyébként nem feltétlenül külföldi egyetem, de ha külföldi, akkor elsősorban francia.)


2011. dec. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam, ő is több évig táncolt, sőt a gimi utolsó éveiben már oktatta is a táncot kicsiknek. Ő is ezzel ment tovább, jól érzi magát (mondjuk nem ment külföldre) és előtte velem együtt járt német nyelvtagozatos osztályba.
2011. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval ha nagyon jó vagyok, akkor még van esélyem. Köszönöm! :)
2011. dec. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!