Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Magyarból Matekból Infoból 4-5ös vayok

Angolból Föciből Tesiből /mivel info szakközépbe járok így/ Progból 3-4

bioszból 2-3

így az orvos egyből kiesik /szerintem mérnök se annyira nekem való már a fizika miatt szenvedtem vele sokat 2 éven át/

még 9.be úgy voltam vele, hogy maradok majd +2 éven /és akkor lenne végzetségem/ de így bele gondolva nem a legjobb ötlet mert nagyon sokat szoktam órán kínlódni mert nem igazán megy


2011. dec. 25. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

teljesen mind1...ha tudsz nyalni akkor lesz belőled vmi ha nem akkor semmi


1ébként politikus mostanság a legjobb "szakma"

2011. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello


A magyar szerintem nem a legjobb választás, eléggé sok már a bölcsész.

Nagyon nehezen találnál munkát vele.

A matek tökéletes lenne, ha érdekel, bár ha a fizika nem ment, nem tudom ez mennyire illene Hozzád...

Az informatikához is kell matematika, sőt még talán fizika is.

A biológia miatt sajnos nem csak az orvos esik ki, hanem nagyon sok minden.

A földrajz 3-as szerintem eléggé gyenge, földrajz szakon meg ugye van kémia, fizika stb.

A törit nem írtad de arra is az vonatkozik mint a magyarra.

Az angol jó lehetne, csak azt ma már sokan tanulnak, olyan nyelv kéne amit kevesen beszélnek itthon.

De az angol meg már ALAP


Szerintem olyan szakmát válasz ami ezekhez nem kötődik.

Pl: Szakács.


Remélem tudtam segíteni. Boldog Karácsonyt

2011. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

töriből 4es vagyok

fizika az olyan volt hogy 2-3

bár érdekelt engem de olyan volt az egész hogy ilyen főiskolás szinten adta elő az órákat kb. a tanár /évfolyamon 60 emberből 45 tuti bukott belőle nem egyszer/

2011. dec. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!