Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen sulit ajánlanátok vagy...

Milyen sulit ajánlanátok vagy mit? valami könnyebb iskola esetleg? értségit szeretnék! tanácstalan vagyok :/

Figyelt kérdés
17 éves Miskolci srác vagyok 2010/2011-es tanévbe meg buktam 8 tantárgyból szakközép iskolába jártam onnan át iratkoztam egy másik szakközép iskolába most "jobban" megy itt mint tavaly de nem jó ez sem nem akarok még 1szer elsős lenni tönkre tesz az iskola nem szeretem, ki készít szó szerint és nem tudom mit kéne csinálnom szeretnék egy érettségit meg 1-2 szakmát de így nem fog menni és nincs is motivációm olyan iskola kéne nekem ahol nem kell túl sokat tanulni vagy könnyen meg van a 2-es csak járjam ki azt a 4 évet + legyen meg az értségim és ne keljen már iskolába járnom soha többet! :(
2012. jan. 4. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
az érettségi minden iskolában ugyanaz... egy rosszabb iskolával ezért marhára nem nyersz semmit
2012. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát öregem, nem értelek. Tulajdonképpen minden tárgyból megbuktál? Nem jártál be? Vagy mi a sz@rt csináltál? Csak úgy, minden ok nélkül nem vágnak meg mindenből. Az érettségi feltételei mindenhol ugyanazok. Melyik sulikba jártál?
2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Be jártam!!! egyébként a barossba
2012. jan. 17. 16:42
 4/6 anonim válasza:

Hát a Baross-t nagybetűvel írjuk. Jó iskola. Lazítsál, keresd fel a József nádor-t!

[link]

Szerezz szakmát, utána érettségizz le. De mint minden iskolát, ezt is illik komolyan venni!

2012. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A neked való suli a Magister Gimnázium ;)

Fizetős,de ha bejársz és kicsit figyelsz már a 2-es megvan...

2012. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És sokat kell fizetni? Menyi a tandíj?
2012. febr. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!