Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-nemzetközi gazdálkodás...

BGF-nemzetközi gazdálkodás vagy turizmus-vendéglátás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a diploma után külföldre megyek. Egyenlőre csak Londonba, mert a két nővérem ott lakik, ezért könnyebb lesz "megindulnom", azután pedig szeretnék majd messzebb. Az idegenforgalom-szálloda szakirány az, ami érdekel, szállodákban dolgozni, ilyesmi.
2012. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Azt válaszd, amelyiket jobban szereted. Bár látom, már megvan. Bár szerintem a turizmust jobban megérné idegen nyelven tanulni, két diplomával, ha biztos helyet akar valaki. Úgyis akkor lesz munkád, ha nagyon érdekel vmelyik (és ki tudsz tűnni a tömegből :D) Mint pl. engem a nemz.gazd. Én pl. remélem, lesz majd munkám vele, mert én pl. nagyon motivált vagyok felé.
2012. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a plusz.

Utolsó előtti, nővéred pontosan mit dolgozik kint? És hogy sikerült kimenni?

2012. febr. 26. 17:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 1. éves vagyok a BGF-KVIK-en turizmus vendéglátáson.

Lenne hozzászólni valóm:

Aki szerint itt a turizmus-vendéglátás büfészak, az ugyan menjen már be akkor gazdasági matek, makroökó, és a mindenki által "imádott" művtöri vizsgára 0 tudás nélkül. Itt ez nem fog menni, itt is megvannak a buktató tárgyak (gazd.matek1,2 stat 1,2; opkut, számvitel, mikro+makro) , mint a Külkeren. Az ng lehet hogy jobban keresett, de az a pályaválasztási tanácsadó valószínűleg a KVIK-et nem ismeri, ezen a karon levő turizmus-vendéglátást a szakma sokkal jobban kedveli, sőt sokan 4-5 csillagos szállodákban dolgoznak külföldön, akik itt végeztek.

20/f

2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!