Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Táplálkozástudományi mestersza...

Táplálkozástudományi mesterszakkal megyek valamire? Hol, milyen munkakörben lehet vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Trendje van az egészséges életmódnak, fogyókúrának, hízókúrának, szóval szerintem mész. :) Biznisz :)
2012. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) és szerinted hol tudok vele elhelyezkedni?
2012. márc. 30. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Élelmiszerelőállító és forgalmazó cégnél, minőségellenér, szakkönyvek írása, vagy te leszel az új norbi update:D Konyhákon, nagynevű hotelek és éttermek konyháján..nem tudom, ezt csak hasracsapás után mondtam.


Ne félj, ha ez az, ami érdekel, menj erre egyetemre, a 3-5 év alatt úgyis eszedbe jut valami jó :D


Első válaszoló voltam

2012. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! jöhetnek még kommentek és ötletek!
2012. ápr. 10. 16:49
 5/7 anonim válasza:

Szia.

Egy picit kerdessel kerdesre felelnek..bocsi.

Te mar elvegezted a szakot??? Vagy tenyleg csak tervben van?

Az angol valtozataban, Nutritional Science van belole BSc es BA is. Ez magyarban is igy van?

En is gondolkozom hogy elvegzem..biosz es kemia kozepszintu erettsegi eleg vagy emelt kell?

2012. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még nem végeztem el,csak tervben van. szerintem a bschez elég a középszintű érettségi.de ha egyikből emelt van,az csak jó. te külföldön élsz?
2012. máj. 14. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:

táplákoázsutodmányi mesterszakkal nem sokra mész...ű

alap diploma: valamilyen eü főiskola,. élelmiszer mérnöki stb...

Minőségellenőri felqadatokat csak akkor láthatsz el,ha van minőségbiztosításos doplámád. emelt min 1 érettségi kell.. de felvételinál már nemszámít az érettségi mert mesterszak. csak a bsc eredmánye.

2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!