Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen érzés az amikor elaltat...

Milyen érzés az amikor elaltatnak? Mit érez ilyenkor a beteg?

Figyelt kérdés
Engem jövő hét kedden fognak műteni epekő miatt(laparaszkópos műtét),sajnos muszály,a műtéttől magától nem félek,bízok a sebész dokimban.A fájdalmakat bírom,hozzá vagyok edződve sajnos az epekő miatt.De altatni még sosem altattak,azt mondják,hogy kis koromban egyszer igen de arra már nem emlékszem,szív betegségem,légzőszervi problémám nincs.De mit lehet érezni olyankor amikor altatják az embert?Akinek van erről tapasztalata,légyszíves írjon.Köszönöm.
2012. ápr. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Az a legfurább,hogy semmit.

Irtó ideges voltam, mondta a doki, hogy gondoljak valami szépre,előtte jöttünk haza a nyaralásból így arra gondoltam.

Majd mondta a doki, hogy megkaptam az altatót,kezdjek el számolni,valahol 7-8nál elvesztettem a fonalat:)

A legközelebbi emlékkép az,amikor a beteghordó áttesz a szobába az ágyra. Aztán délután visszajött a beteghordó és megkérdezte,milyen volt a nyaralás, én meg néztem rá, hogy mi van. Mielőtt kihoznak a műtőből, ugye felébresztettek, én meg félálomban állítólag lelkesen meséltem a nyaralásról. Szóval számomra ez azóta is egy csodája az orvostudománynak, hogy ezzel a gondolattal aludtam el, és ugyanott folytattam, mikor felébredtem.

2012. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazán nem érzel semmit, egyszerüen kikapcsolsz, mintha nagyon hirtelen elaludnál.
2012. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amikor utoljára altattak 4-5 éves lehettem.

a doki mondta hogy fuljak fel 1 lufit és szívjam be.

én erre mondom neki hogy nem tudok lufit fújni:DDDDDDD

a többire nem emlékszem.

2012. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem most volt műtétem előző augusztusba, nagyon féltem tőle, de tényleg semmit nem érzel elaludtam és kész. :)
2012. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!