Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bioinformatikus, fizikus....

Bioinformatikus, fizikus. Vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak, Magyarországon, és külföldön?(Németország, Anglia, Svédország) Mennyire elfogadható a fizetés?

Illetve hogyan lesz valakiből bioinformatikus?



2012. ápr. 14. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Bioinformatikus, konkrétan ilyen szak szerintem nincsen.

Viszont pl BME-n a mérnök infosoknak meg vegyészmérnököknek/biomérnököknek van ilyen tárgya.

Igazából attól függ milyen területe érdekel jobban, konkrétan a biológia, kémia vagy maga az informatika?

Én egyik nyáron az egyik tanárom mellett dolgoztam ilyen témában, elég érdekes volt, és meglepően sok pénzt kaptam érte,ahhoz képest, hogy még csak egy éve jártam akkor a vegyészkarra, és semmi korábbi tapasztalatom nem volt ilyen téren.

2012. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!