Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaválasztás? Tanácsok?...

Pályaválasztás? Tanácsok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemsokára érettségiző leszek, lassan és kell döntsek hovatovább...De sajnos nincs elképzelt jövőm, bárhogy is próbálkozom nem találok olyan szakot/munkahelyet, amit megfelelőnek éreznék. Mindenben azt látom, hogy egy része nem nekem való, nem tudnám tanulni/végezni. Magamról csak annyit, hogy humán beállitottságú vagyok, nagyon megy a magyar, a hasalás :)) Angolt szeretem, könnyen tanulom, de nem vagyok annyira jó, hogy egy kemény tolmács legyek...Szeretek emberek között lenni, társaságkedvelő egyéniség vagyok, flegmatikus temperamentummal. Bár imádom az állatokat, az egészséges táplákozás is érdekel, a kémia és a biosz elrettent az efféle hivatésoktól...A kommunikáció szimpatikusnak tűnik, csak nemtudom milyen alpontjai vannak.

Egy időben stuardess akartam lenni, de a jövőbeli családom róvására menne(imádok repülni).

Annyi bizonyos hogy alkalmazkodni nagyon tudok, de mégsem merek bevállalni egy számomra idegennek tűnő szakmát.

Kérem azokat akik úgy érzik hasznos tanáccsal fordulhatnak hozzám, hogy irjanak, valamint azokat akik a fennebb felsorolt szakmában dolgoznak és tudnának segiteni nekem.

Köszönöm



2012. máj. 2. 18:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!