Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetni a felvételi elbeszélge...

Fizetni a felvételi elbeszélgetésért (NKE-HHK, MSc szak)? Kérdés lent!

Figyelt kérdés

Mit szólsz, hogy az NKE-HHK-n 4.000 ft-ot kell fizetni szakonként a szóbeli felvételi elbeszélgetésért? (nemzetközi tanulmányok meg biztpol szak)

Ez az ár a felvételi eljárás díján felül van.


Más egyetemnél is van ez így?



2012. máj. 7. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem csak az NKE-n kell fizetni érte. Elég sok helyen. Én most csak a BCE-t néztem meg. Ott a TK-n minden szakon 4000 Ft. Szóval lehet, hogy ez központilag meg van határozva. Érdekes, hogy ott nemzetközi tanulmányokon írásbeli vizsga van és mégis szintén 4000 Ft. Ha belegondolsz, akkor érthető, hogy fizetni kell, hiszen a bizottságban lévő tanárok nyilván nem ingyen csücsülnek ott. Írásbelin max. 2 tanár van szerintem, szóval a BCE-n sokallom is ezt az összeget, de az NKE-n nekünk anno 4-5 tanár is ült a bizottságban. Bár elég sokan felvételiznek, szóval talán kicsit túlzó az összeg valóban. De meg kell szokni, hogy ahol tudnak, ott lehúznak...


Ja itt a bizonyíték a BCE-ről:

[link]

2012. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!