Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni egyedül egy emelt szintű érettségire biológiából?

Figyelt kérdés

Kb. tíz éve érettségiztem, de akkor biológiából nem tettem érettségit. Most viszont szükségem volna emelt szintű érettségire belőle. Egyedül hogy kezdjek hozzá a felkészüléshez, miből tanuljak, és lehetséges egyedül felkészülni pár hónap alatt?


30/N


2012. máj. 23. 19:13
 1/4 anonim válasza:
1-2 év a 3 feletti jegyekhez, ha jóképességű vagy.
2012. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben kezdtem el tanulni a biológiát és most érettségiztem belőle. De egyáltalán nem vagyok jó képességű, átlagosnak mondanám magam. A tudásom teljesen perfekt, de elcsesztem az érettségit. Szóval nem csak a tudáson múlik minden (bár 5ös meglesz). Én ha normálisan odafigyeltem volna az érettségire 90+ SIMÁN meglett volna. Csak a megfelelő tankönyv kell. Én a panemsulisból tanultam, CSAK ajánlani tudom.
2012. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 év??? normális vagy?:DD

ha most elkezdesz tanulni a májusira akkor az ötös is meglesz

ha van valami alapod (mondjuk egy 3as tudás) akkor az októberi is simán lehet ötös

2012. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 év, ha jó képességű??? Azért ne túlozzunk már.

Ha jó eredményt akarsz, és semmi alaptudásod nincs, akkor egy év felkészülést javaslok, de kevesebb idő (pár hónap) alatt is megoldható. De biológiánál fontos, hogy összeálljon az egész tananyag, és fontos a gyakorlás. Igazából ezekhez kell több idő.

Csak a könyveket megtanulni 3 hét alatt is meg lehet, csak emeltre ez nem elég:)

2012. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!