Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulni ilyen...

Mit érdemes tanulni ilyen bizonyítvánnyal? És mire van a munkalehetőség?

Figyelt kérdés

Érettségim van, szinte minden tantárgyból 4-es jegyekkel.

Mit lenne érdemes tanulni; valami olyan szakma érdekelne, amivel el is lehet helyezkedni? Fizikai munka nem nagyon érdekelne, orvosira meg ilyen jegyekkel úgysem vesznek fel.

Magamról: tanulási képességeim nagyon jók, jól megjegyzem a dolgokat, szóval tudom használni az agyam, a logikám is jó, régebben játszottam stratégiai játékokkal, abból is kiderült, tervezni, stratégiákat gyártani is jól tudok, IQ 120, egyébként megbízható, jó beszédkészségekkel rendelkező, káros szenvedélyektől mentes fiatalember vagyok.

Hogy konkrétan mi érdekel? Megfontolom. Egyenlőre keresgélek... Tapasztalatok, vélemények érdekelnének.



2012. máj. 24. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vagy tanulsz egy évet, újrafelvételizel és elmész fogorvosnak, ha tényleg szívesen csinálnád.
2012. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!