Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem lesz meg a kitünö érettség...

Nem lesz meg a kitünö érettségi. Lehet még belölem vezetö beosztású ember?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 12:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz kapcsolódóan.

Azért a fizika meg a matek milliószor fontosabb mint hogy a kötelezők ötösök legyenek. Lévén azok a felvételi tárgyai. Hiába írja meg valaki a törit a ötösre, ha mérnöknek készül.

2012. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Godmen válasza:
igen talán igazad van, bár itt magyar országon nem magára a szakmára készítenek fel hanem minden másra. Lehet hogy a fizika 5ös többet számítana neki, de őt is megnyugtatva ezzel, biztosra veszem, hogy bárhova jelentkezik, örömmel fogják látni ilyen eredményekkel.
2012. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
Sajnos nem.
2012. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Godmen válasza:
Ízlések és pofonok, ki hogyan vélekedik a dologról, lehet hogy a ti véleményetek az igaz, de lehet hogy nem. Sajnos ebben az országban nem igazán lehet az ilyen kérdésekben dönteni. Mindenesetre ami biztos, az a korrupció, így akár 3assal is felvesznek ahova jelentkezel... Én viszont bízom benne hogy a srácot felveszik!
2012. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Ilyen ideggyengén és ilyen mentalitással a büdös életben nem vesznek fel sehova.
2012. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
egyetem felől nézve az érettség egy komolytalan hülyeség. Egyetemen sokmindent újra tanulsz és sokkal jobban. Az érettségi csak arra kell, hogy bekerülj. Különben meg alapvető tévedésben vagy. Az oktatás célkitűzése a jó szakemberek képzése. Nem "legjobb", "kiváló", "különleges" stb. Vagyis nem vezet el téged oda, hogy te vezető legyél. A "vezető" az nem egy olyan kategória, amire a közoktatási eredményeidből leszel jogosult. Azt egy másik struktúrában kell kiharcolni magadnak. A "jó szakember"-ség arra jó, hogy ha semmi nem jön össze, akkor is legyen egy olyan alapod, ami munkaképessé tesz.
2012. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
egyébkén ha ilyen megfelelési kényszerrel mész be egy egyetemre, és nincs egyéb hajtóerőd, akkor nagyon bebukhatod az egész egyetemet. Ugyanis ott a tanáraidat hetente egyszer látod két órára, ahol rajtad kívül még vannak 300-an. És a tanárt nem nagyon foglalkoztatják az egyes hallgatók. Ha megpróbálod magadra felhívni a figyelmet az idegesíti őket. Nem érdekeli őket, hogy különleges vagy-e vagy sem, mivel nem vagy az életük része. Az lesz a státuszod, hogy "egy hallgató". Ezért ha a teljesítménykényszereden kívül másod nincs, akkor nagyon kevés motivációd lesz ebben a közegben. Itt értékelődik fel az egyéni érdeklődés.
2012. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
a 100%-os érettségiről annyit, hogy nekem legalább 10 osztálytársamnak volt 100%-os érettségije, (nekem a legtöbb 97% lett), és olyan is volt, akinek 3 100%-osa volt. Ha hozzáadod a 2 nyelvvizsgáját, akkor 5 100%-os érettségi, és ebből az angol a latin a biosz és a kémia emelt. A matek közép. A kémiát ráadásul 1 óra alatt írta meg. Versenyistállókban előfordulnak ilyen eredmények. Ebből a szempontból a legnehezebb a magyar emelt, mert zavaros a szemlélete.
2012. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
egyvalakit tudok, akinek 100-os magyar emeltje van, de ő is oktv helyezett volt és azért
2012. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

nem tudom mire válaszoljak ?!

az utobbi 4 év elég hosszú volt.dolgoztam a sikerért rendesen. de nem akarom hog itt szálljak el.

az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot xD elhagy a józan eszem. xD és újabban ilyen és ehhez hasonló kérdéseken gondolkodom.

2012. jún. 14. 19:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!