Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy bizonyos ember kiválthat...

Egy bizonyos ember kiválthat pánikbetegséget belölem?

Figyelt kérdés
Már tettem fel egy kérdést a pánikbetegséggel kapcsolatban. eddig a fogamzasgatlora gyanakodtam, h annak a mellekhatasa. viszont egyre inkább arra gondolok, hogy az a férfi okozza nálam ezt, akit szeretek. most esett le, hogy a jelenleteben kevésbé erösen, de ugyan azokat a tuneteket tapasztalom, amiket éjjelente, amikor rámtör a heves szívdobogás, izzadás, remegés, levegö után kapkodás, halálfélelem. A pasi házas, nem szabadna utána vágyakoznom, mégis 1 éve szeretem titokban. ha meglátom, szivdobogás, kipirulás, remegés, és azonnal el kell hagynom a helyszínt, ha nem akarok teljesen hülyének tünni. Nem tudom miert, sose valtott ki senki még ilyent belölem. eddig azt hittem ez csak az, h szerelmes vagyok belé, de azt hiszem ez már nem az, ez már rossz nekem és nem akarom. föleg, h éjjelente rámtörnek azok a rossz érzések. az álmatlanságra már gyogyszert kell szednem, és orvoshoz járok, de nem akarom h félrekezeljenek. az igazi okot szeretném megtalálni. Szóval: egy ember kiválthat panikrohamot belölem, vagy ez hulyeség?
2011. ápr. 3. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
azon bizonyos ember iránti érzelmeid csinálják ezt veled:S igen, válthat ki ilyen reakciókat egy ember a másikból.. ezen gyógyszer nem fog segíteni, csak ha túlteszed magad rajta, és találsz mást, akit tudsz szeretni.
2011. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Teljesen meg vagyok rettenve, és nem értem miert jönnek ezek a rohamok. amikor ejjelnte rámtörnek, akkor hirtelen törtenik. elötte nem gondolok rá, nem húzom fel magam, semmi. csak jön az a szivdobogás és izzadás, remegés, felelem. szörnyü érzés tör ki rajtam. én eddig nem is tudtam mi az a pánikbetegség, meg nem is akartam elhinni h velem lehet ez, de azt hiszem ez az, más nem lehet. Mit csinaljak, ez nem normalis, h ilyent vált ki belölem egy férfi. Probaltam elfelejteni, mással lenni, mást keresni, de nagyon nem birok senki másra koncentrálni. Addig ok, h elmegyunk moziba, de amint hozzam akar erni, otthagyom. hogy legyek tul rajta? menekuljek el az egész elöl, es költözzek el? annyira kész vagyok ezektöl a tunetektöl, h már arra is képes lennék, csak legyek megint normális, a régi, amilyen voltam!

2011. ápr. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!