Újrafelvételi orvosira!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Harmadéves orvosis vagyok Debrecenben. Egyelőre...Az a kérdésem, hogy lehet-e újrafelvételizni és elfogadtatva a meglévő tárgyaimat, tiszta lappal kezdeni, ha most (különféle okokból) nem jönne össze a 30 kredit és már csúsztam 1 évet (tehát kifutnék a 14 félévből is)? Van ilyen, h újrafelvételi orvosin?


Csak értelmes, objektív válaszokat várok, ha lehet, olyanoktól, akik tényleg tudják, mi van... Köszi!



2012. jún. 12. 14:08
1 2 3 4
 11/39 reptoid ***** válasza:
Ja, és sok sikert holnapra!!!
2012. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Akkor inkább tanulj:D Bár átérzem, hogy tanulás helyett itt ülsz, előttem is itt a mikró könyv..:( De nekem már csak ezen kellene túl lennem:D
2012. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

elhiszem, gratula!

én totál kiakadtam, pathológia 178 tétel, 110 metszet, gyakorlati preparátumok, még jó, h az írásbelijét kivltottam...

én nem is tudom, mit csinálok, ha átmegyek pénteken!:D

2012. jún. 13. 20:05
 14/39 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást, csak időnként szökök ide, meg most is szökök vacsit csinálni
2012. jún. 13. 20:06
 15/39 anonim ***** válasza:

Nálunk patosz 219 tétel, metszetből kb. 90.

Előtte beugró, majd bonctermi vizsga (szintén buktató jellegű persze), aztán szóbeli és metszet.

Én szerettem a patoszt:)

2012. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
19.51-es nagy király vagy akkor!tanultad évközben a mikrót?
2012. jún. 13. 20:09
 17/39 anonim ***** válasza:
Nem. Nagy szarban is érzem magam:D Bár nálunk patoszon és kóron sz.patják halálra az embereket, a mikró állítólag már nem olyan vészes. Ebben bízom:DDD
2012. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

hát én a patoszt se..most 3. hete ülök rajta még van vagy 30 tétel amihez közöm sincs meg metszetből is kb ennyi...ja és a gyak! de az egyszerű

mikró...belgyógy...ugyanmár:D


újraolvasva a fentieket egyébként szörnyű vagyok!


no lépek egy időre tényleg

2012. jún. 13. 20:22
 19/39 anonim ***** válasza:

Én patoszt tanultam, abból a demóim is jók lettek, meg előrehozott bonctermit is tehettem, így nem volt vele nagy gond.

Kórral már jobban megszenvedtem...

De ez a mikró agyhalál.

Aztán még van sebészet, etika meg belgyó, de azokat már nem tekintem akadálynak, ha a 3 szigó megvan:D

2012. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

de nálatok van még őszi vizsgaidőszak is, nem? (felteszem, sotés vagy)

am hajrá!!!

nálunk a mikro úgy van, h a beugrón 80%-ot kell elérni, h szóbelizhess

2012. jún. 13. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!