Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti elmennétek 21 évesen...

Ti elmennétek 21 évesen nappali tagozatos főiskolába?

Figyelt kérdés

Ősszel leszek 22, és ha belegondolok,hogy csak 26 éves koromban fogok először munkába állni...

Ráadásul már így is alig tudnak eltartani, a tandíjamat a nagyapám akarja kifizetni(mert államilag támogatottra nem hiszem,hogy felvennének, meg nem akarok röghöz kötött lenni), viszont az egyéb költségeket nem tudom,hogy ki fizetné ki nekem, így is alig van pénzünk. Így szóba jöhet a levelező is, de mindig arra gondolok,hogy lehet,hogy valami nagyon jó dolgot hagyok ki, ha nem megyek el nappalira(pl. barátkozási lehetőséget, élményeket), viszont másfelől meg tudom,hogy sehogy sem tudnám kifizetni + ha elvégezném akkor a 0-ról kezdeném az életet, pénz és munkatapasztalat nélkül.

Mi a véleményetek?


2012. jún. 28. 13:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
persze 1 félév az "semmi". én is annyi segítséget kaptam a nagyszüleimtől. de a többit is kell valahogy fizetni :)
2012. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ha lesz munkám, akkor a többit már tudom fizetni.
2012. jún. 30. 11:25
 23/27 anonim ***** válasza:
De mi lesz ha nem lesz munkád, vagy nem jól fizet? Vagy annyira leterhel, hogy tanulni nem lesz időd? Nagyon merész vállalkozás lenne, ez a nappali tagozat + munka.
2012. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

nem!!!! félreértitek.


Munka mellett nem járnék nappalira semmiképpen. Csak levelezőre. Tehát vagy munka+levelező, vagy csak nappali és semmi munka, mondjuk ahhoz nem lenne pofám, de azért mindig ott motoszkál a fejemben a gondolat.

2012. jún. 30. 13:52
 25/27 anonim ***** válasza:

Munka+levelező szerintem a legjobb megoldás. :) Ne légy elkeseredve, sajnos nekem is már le kellett mondanom pár vágyamról az anyagiak miatt.

Abból főzzünk, amink van..:D :)

2012. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Utolsó miről kellett lemondanod, ha megkérdezhetem?
2012. jún. 30. 15:37
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha érdekel írj privit, nem szeretném ide leírni.
2012. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!