Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki meg mondaná, hogy az...

Dagika kérdése:

Valaki meg mondaná, hogy az ELTE-TTK kémia szakáról át lehet e jelentkezni valamelyik (SE, SZTE) gyógyszerészeti szakra, ha igen mik a feltételek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az adott célintézmény TO-ján kell megkérdezni.
2012. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem lehet átjelentkezni, de kérdezd meg a to-n, hátha szerencséd lesz.
2012. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet átjelentkezni, államilag finanszírozottra semmiképpen sem. Szegeden volt már rá példa, hogy költségtérítésesre átvettek TTK-ról valakit, de a tandíj ugye közel 1 milla/félév és semmilyen ösztöndíjat nem kaphatsz és kb. első évtől elölről kezdheted az egyetemet gy, hogy később tanulmányi átlag alapján sem tehetnek át államilag finanszírozottra.. Ha gyógyszerész szeretnél lenni, akkor az újrafelvételizést javaslom. A tárgyak közül a tölteléktárgyakat minden további nélkül elfogadják (testnevelés, filozófia, stb.), ill. még az első éves alapozó kémiát, 1 félévnyi matekot és a szabadon választhatókat szokták, minden más esélytelen. - Egy SZTE-n kezdett, de SOTÉn végzett gyógyszerész :)
2012. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos infókat
2012. júl. 12. 08:08
 5/5 anonim válasza:

bocs az offért,de miért mentél át SZTEről a SOTEre?;

elvileg én sotes gyógyszerészhallgató leszek

2012. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!