Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF vagy Károli? (komm. Média)

BGF vagy Károli? (komm. Média)

Figyelt kérdés
Kommunikáció-médiaismereten gondolkozom sokat mostanában, és ez a kettő egyetem van, ami szóba jöhet Budapesten és felvennének (a ponthatárok 410-420 között mozognak, máshol sokkal magasabb). A kérdésem az lenne, hogy melyikre miért érdemes menni? Mennyire nehezek, mennyit ér a diploma, ha egyáltalán számít melyik egyetemről van, ésatöbbi. Köszi a válaszokat!

2012. júl. 16. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a BGF-et mondanám inkább. A BGF-nek jó és stabil neve van az egyetemek közt. Bár azt nem tudom ,hogy a komm. milyen ott. Ne tévesen meg a Károli BTK 5. helye az egyetemek rangsorában. A pszichológia( ami tényleg kiváló ott)ami felhúzza őket. A többi képzésük hírneve eléggé kétes(na meg magával az iskolával kapcsolatban is szép botrányok robbantak ki az utóbbi az években). De elismerem ,hogy magába a komm képzésbe egyik iskolánál sem látok bele. Ha nekem kéne döntenem így láthatatlanba é a BGF-re mennék.
2012. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A BGF-en a PSZ kar ami erős a többi az eléggé hulladék, számít hogy melyik suliban végzel, de csak annyit hogy vannak sok helyen amik tiltólistásak eléggé sok helyen, ha már nem ilyenbe jársz, akkor a személyes képességeid számítanak...Kom médiában ez különösen igaz, ha nem vagy nagyon tehetséges akkor a Mekiben dolgozó diplomások táborát erősíted majd, személyes ismeretségi körömből van 8 ember aki ilyet végzett abból 7 munkanélküli, igaz aki ebben dolgozik az kegyetlen jó fizuval tengeti a napjait:)
2012. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok nagyon király lenni ;)
2012. júl. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!