Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erről a bankszámla típusról...

Erről a bankszámla típusról mi a véleményetek, egyetem miatt kellene nyitnom egyett?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 17. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tegye fel a kezét, akinek kedvező lehet ha :

- az egyik OTP számláról a másik OTP számlára utal át pénzt és ezért többszáz forint költséget számol fel az OTP... (Ez egyébként minden normális banknál díjmentes!)


- ha többszáz forint díjat kell azért fizetned, amikor az OTP fiókban személyesen befizetsz egy OTP számlára (akár a sajátodra is!)... (Ez egyébként minden normális bankban díjmentes!)


- ha minden tranzakcióért pénzt kell fizetni, sőt többet, mint a többi banknál...


- ha a számlavezetési díjad 2x annyiba kerül, mint a többi banknál...


Amúgy ezek mellett az egyedüli előnye az OTP-nek, hogy minden sarkon van OTP ATM... (Ahol jó sok pénzért bankolhatsz.)

2012. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igazából jó ez is amit írtál. az elsőszámú szabály: csak otp-t NE! azok hihetetlen kancsók, ha a számládra gondolsz, már azért is fizetned kell. sajnos én is velük kezdtem. most már harmadik éve cibezz számlával nyomom. ez nagyon frankó. főleg azért mert ugyanúgy minden ingyen van, mint amit te írtál, viszont mi az össze ATM-ből ingyen vehetünk ki lóvét. nem kell keresgélni, hogy ez melyik banké. ráadásul van hozzá ilyen megtakarítási számla, ami meglepően jó kamatot ad.
2012. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Vagy van valami konkrét, mindenkire érvényes negatívumod?"


Van. Elég gyakori nevem van, és egyszer azzal szembesültem az OTP-nél, hogy a több százezres megtakarításom véletlen előjelet váltott, és van kb. 300e Ft tartozásom náluk. Papírforma szerint. Bementem a bankba, ahol közölték, hogy jó is, hogy jöttem, mert rendezni kellene a dolgokat. Mondom mit? Elkezdődött a huzavona, míg ki nem derült, hogy egyszerű adatbázis-hiba miatt "megkaptam" egy másik ügyfél számláját, aki a nevemet viselte. Csak neki hitele volt...

Ez eddig lehet egy banki hiba, előfordul. Ami ezután jött az volt a nonszensz: VEGYEM FEL AZ ÜGYFÉLLEL én a kapcsolatot, és EGYEZZEK MEG VELE, hogy ő visszaadja az én pénzem, mert az OTP NEM NYÚLHAT HOZZÁ "hivatalból" csak úgy az ő számlájához (megjegyzem, az enyémhez hozzányúlhatott). Kérdeztem, hogy ha nem adja? Akkor sajnos BÍRÓSÁGRA KELL MENNEM azért, hogy megkapjam a saját pénzem, amit a bank "önkényesen" másnak adott.

Innentől kezdve az OTP nálam valóban a bizalom bankja lett... Csak a bizalmam veszett el.

2012. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!